“Nojume” saviem klientiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā piedāvā augstas kvalitātes nojumes, teltis, angārus, dzīvojamos konteinerus un daudz ko citu no Polijas par zemām cenām.

Kompānija “Nojume” tirgū darbojas jau daudzus gadus. Uzņēmuma pārstāvēto produktu augstā kvalitāte un uzticamība ir garantējusi vienu no vadošajām pozīcijām šajā ārkārtīgi konkurētspējīgajā nozarē. Mūsu piegādātāju patentētās un inovatīvās idejas gūst atzinību arvien lielākam klientu skaitam ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstu tirgos.


Uzticamība un profesionalitāte ir galvenie mūsu kompetento un pieredzējušo darbinieku izvirzītie mērķi. Mūsu piegādātāji ar aizrautību projektē teltis, lai mēs šīs zināšanas par jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām nozarē varam nodot saviem klientiem Baltijā. Rezultātā "Nojumes" piedāvā izcilus produktus, ko vienmēr pasniedz izceļoties ar augstu precizitāti un meistarību, kā arī augstu estētiku.Mēs padarīsim unikālus ikvienu ārpus telpām organizētu pasākumu, sākot no kāzām, draudzēm, kristībām un citiem īpašiem pasākumiem, beidzot ar visa veida izstādēm un gadatirgiem. Sazinieties ar mums, lai vienotos par sadarbības detaļām.